Hakkımızda

894 Kez Görüntülendi  

Realdoor, ülkemiz insanının yaşam kalitesini yükseltmek ilkesi ile 2000 yılında İstanbul’da otomatik kapı, otomatik bariyer ve otomatik kepenk sistemleri alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Realdoor, dürüstlük, kalite ve özveriyi temel çalışma ilkesi olarak benimseyerek, sektöründe sınır tanımayan hizmet anlayışı ile, kısa süre içinde önde gelen ve aranan firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Önceleri montaj firması olarak hizmet veren Realdoor günümüzde en son teknolojik sistemler ile donatılmış üretim tesisimizde motorlu otomatik kepenk sistemleri üretmektedir.

Realdoor yurt genelinde ünlü zincir mağazaları ile kurduğu geniş ağ sistemi ile markalaşmış olup tüm yurt genelinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Doğduğumuz topraklara mutlaka katkı yapma düşüncesi ile hem istihdam sağlamak hemde bölgemize daha hızlı hizmet vermek için Elazığ’da ikinci şubemizi açmış olmanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul’dan sonra Elazığ’da sektörün bir numarası olan ALUSEL Kepenk ve Panjur sistemlerinin ana bayiliğini almış olan Realdoor, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en ünlü ve en iyi firmalarının ürünlerini müşterilerimiz ile buluşturmaktadır.

Realdoor olarak kepenk ve panjurun yanı sıra, fotoselli kapılar, seksiyonel tip garaj kapıları, endüstriyel kapılar, hızlı branda kapılar, yana kayan veya dairesel bahçe kapıları, kollu veya mantar bariyerler, yangın kapıları, yükleme rampaları ve oto park sistemleri ile ilgili hizmet vermektedir.

İnsanlara kaliteli hizmetler vererek, sürekli yenilikler sunarak konforlu bir yaşamın penceresini açmak ana gayemiz olurken, vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin sizlerin tevecühü ile büyüdüğünü görmek bizleri bahtiyar etmiştir.

Realdoor Firması “Mutluluğunuz Mutluluğumuzdur” prensibi ile sizlere kaliteli ve özverili hizmet sunmaya devam ederek hep tercihiniz olmayı sürdürecektir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekür ederiz.

Yönetim